DJ na párty dospělých i dětí

Hudba – DJ na firemní večírek, dětskou párty, rodinnou sešlost, oslavu či soukromou párty

V portfoliu mých služeb jsou i firemní večírky, rodinné sešlosti, oslavy a soukromé párty, které můžou být i tematicky zaměřené. Vždy výběr hudby konzultuji s klienty a přizpůsobuji představám a především publiku. V průběhu akce je hudba na přání samozřejmostí.

U každého typu akce je možnost moderování, zajištění doprovodných her a další zábavy.

U dětských oslav a párty je program zaměřen především na dětské pohádkové hity.

Pokud tedy milujete párty a oslavy oživte je hudebním doprovodem profesionálního DJ na párty Michala Patzenhauera. Proč právě Patzy? Tak za prvé, jeho výběr hudby je skoro nevyčerpatelný, takže zahraje cokoliv na přání dospělých i dětí. Za druhé, ke svým klientům přistupuje individuálně a s pochopením. Velmi snadno se s ním na všem domluvíte a pokud budete chtít, zůstane na párty po celou dobu jejího trvání.

DJ na párty Patzy se zaměřuje na soukromé i firemní akce, tedy na různé večírky, oslavy narozenin a jubilejí a v neposlední řadě také na svatební párty. Jeho zkušenosti DJ lze považovat na jedny z největších v okrese Nymburk, i proto ho zdejší často oslovují.

DJ na práty Patzenhauer si již nepochybně získal přízeň mnoha milovníků zábavných eventů. Výsledkem je, že ho hodně z nich oslovuje opakovaně. Vždycky pro vás bude zárukou hudební zábavy a vtipného moderování, to vše podpořeno špičkovým hudebně technickým zázemím.