DJ na svatbu- nabídka tisíců hitů pro mladé i starší svatebčany

Svatba je jednou z akcí, na kterou je třeba nejpečlivější přípravy.

Preferuji nejprve osobní setkání, na kterém mi svatebčané sdělí své představy a také rozsah mé účasti, tj. zda se jedná o ozvučení a DJ počínaje novomanželským tancem nebo též již o ozvučení obřadu a vytvoření příjemné atmosféry např. při svatební hostině. Dalším důležitým bodem je výběr hudebního repertoáru, neboť každý má své oblíbené interprety a styl. Přání svatebčanů je vždy základ a plně ho respektuji a vždy se snažím maximálně vyhovět všem požadavkům a přáním. Můj playlist obsahuje desítky tisíc českých i zahraničních hitů, což zaručuje, že jsem schopen kdykoliv vyhovět okamžitému přání každého svatebního hosta a také umožňuje velkou schopnost improvizace.

Každá svatba mi přináší radost a ze zkušeností vím, že svatební veselí se často protahuje do pozdních nočních resp. brzkých ranních hodin a určitě nepatřím mezi DJ, kteří se o půlnoci sbalí. Vždy záleží na domluvě.

Současně je možné se domluvit na moderování celé nebo části svatebního dne a večera.

Svatbu je možné zpestřit Karaoke.

Michal Patzenhauer, zvaný Patzy, se již proslavil zvláště v nymburském okrese, ale bez potíží dorazí na svatbu nejen ve středních Čechách, ale v podstatě kamkoliv v ČR. Prohlédněte si ceník na jeho webu a pak už stačí jen domluvení osobního kontaktu, při kterém svatební DJ vše naplánuje společně s vámi.

Díky pečlivé přípravě a sofistikované technice se vám dostane ozvučení obřadu, stejně jako svatební párty a nabídky spousty oblíbených hitů. Na své si přijdou mladší i starší svatebčané, kdy nechybí nabídka písniček na přání. Pokud si na to troufnete, svatební DJ Patzy zprostředkuje také karaoke. Hudba k rychlejšímu tanci i k ploužení spojená se sympatickým vystupováním a skvělými cenami vás nadchnou.